Strona główna » Archiwum » Zgłoś kandydata do konkursu 'Przyjaciel Sportu A.D. 2018'

Zgłoś kandydata do konkursu 'Przyjaciel Sportu A.D. 2018'

Data publikacji: piątek, 15 marca 2019 Ostatnia aktualizacja: piątek, 15 marca 2019

 Zgłoś kandydata do konkursu „Przyjaciel Sportu A.D. 2018"

Wydział Sportu Urzędu Miasta Krakowa zaprasza do wzięcia udziału w kolejnej, XIX już edycji konkursu o honorowy tytuł „Przyjaciel Sportu".

 

Zgłoś kandydata do konkursu „Przyjaciel Sportu A.D. 2018"

Wydział Sportu Urzędu Miasta Krakowa zaprasza do wzięcia udziału w kolejnej, XIX już edycji konkursu o honorowy tytuł „Przyjaciel Sportu".
To prestiżowe wyróżnienie wręczane podczas uroczystej ceremonii, w której udział biorą władze Miasta, laureaci z lat poprzednich oraz przedstawiciele krakowskiego środowiska sportowego stanowi uhonorowanie działań podejmowanych na terenie Miasta Krakowa w celu wspierania, prowadzenia i rozwoju działalności w obszarze kultury fizycznej.

Laureaci konkursu mogą być zgłaszani w dwóch kategoriach:
1. „za najciekawszą formę i efektywność wspierania kultury fizycznej na terenie Gminy Miejskiej Kraków" – ocenianą według kryteriów określonych przez Kapitułę,
2. „za najwyższy wkład finansowy w rozwijanie kultury fizycznej poprzez pomoc udzielaną sportowcom lub organizacjom sportowym działającym na terenie Gminy Miejskiej Kraków" – oceniany według kryterium wysokości (kwoty bezwzględne).

Zgłoszenia kandydatów do honorowego tytułu „Przyjaciel Sportu A.D. 2018" przyjmowane są do 30 kwietnia 2019 r. w siedzibie Wydziału Sportu Urzędu Miasta Krakowa, al. Powstania Warszawskiego 10, 31-549 Kraków.

Szczegóły dotyczące Konkursu , regulamin oraz formularz zgłoszenia dostępne pod adresem:

www.krakow.pl/sport/3635,artykul,przyjaciel_sportu.html
www.bip.krakow.pl/?dok_id=3276&sub=procedura&proc=SP-1


Dodatkowych informacji udziela p. Agata Grodecka
Telefon 12/616-93-97
e-mail agata.grodecka@um.krakow.plCopyright Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy 2010

Ważne! Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności. X  Zamknij komunikat