top
Strona główna » Działy » Pływanie » Imprezy

Imprezy

Dział Pływania jest organizatorem szeregu imprez sportowo – rekreacyjnych.            

Rokrocznie organizujemy zawody:            

  • dla klas III o Mistrzostwo Pływalni: KSOS Centrum i AWF, OSR Kurdwanów Nowy, MBP Śródmieście, MBP Nowa Huta i OSiR Kolna.           
  • korespondencyjne zawody pływackie dla klas II            
  • dla uczestników zajęć gimnastyki korekcyjnej            
  • Rodzinne Zawody Pływackie

Zawody odbywają się zgodnie z ceremoniałem sportowym, gdzie w atmosferze zabawy i rywalizacji dzieci poznają między innymi zasady bezpiecznej kąpieli i przebywania nad wodą.

Zwycięzcy poszczególnych konkurencji nagradzani są medalami, dyplomami i upominkami. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymują słodycze.

 

Zawody korespondencyjne klas II

W miesiącu maju  na  pływalni  OSR Kurdwanów Nowy, AWF i pływalni KSOS odbyły się korespondencyjne zawody  klas II. Na lekcjach pływania w ostatnim tygodniu maja Instruktorzy dokonywali pomiaru czasu  uczniom  z klas II, którzy przepływali 25 metrów stylem grzbietowym (pływalnia AWF i Kurdwanów Nowy), 20 metrów ( pływalnia w  KSOS). Start w zawodach odbywał się w trakcie zajęć lekcyjnych. W zawodach mógł startować każdy uczeń klasy II, który opanował technikę pływania stylem grzbietowym. Wyniki zostały umieszczone na zbiorczej liście rankingowej według której wyłoniono zwycięzców Mistrzostw.

Dla młodych adeptów pływania były to pierwsze zawody, w których rywalizowali o tytuł Mistrza poszczególnych pływalni. Wszystkim uczniom biorącym udział w zawodach gratulujemy opanowania techniki stylu grzbietowego i życzymy powodzenia w bezpośredniej walce już za rok na zawodach pływania klas III .

  


KSOS - PŁYWANIE imprezyKSOS - Zawody OSR "Kurdwanów Nowy"KSOS - Zawody pływackie
Copyright Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy 2010

Ważne! Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności. X  Zamknij komunikat