top
Strona główna » Stowarzyszenia » Pro – Spina » Wypoczynek

Wypoczynek

 

OBOZY REKREACYJNO – SPORTOWE

LATO 2017 - oferta

Stowarzyszenie Pro-Spina od 2006 roku jest organizatorem wypoczynku letniego
i zimowego dla dzieci młodzieży.

Latem proponujemy wypoczynek nad morzem lub nad jeziorami.
Na obozach letnich towarzyszą nam zawsze zajęcia taneczne i sportowe, na których dbamy o prawidłowy rozwój sprawności fizycznej dzieci i młodzieży. Na zajęciach tanecznych doskonalimy techniki taneczne: jazz, zumba, elementy tańca towarzyskiego i hip-hop. Ciekawą formą aktywnego spędzenia czasu na obozach jest nauka pływania na windsurfingu, wycieczki kajakowe, rowerowe i nauka jazdy konnej. Na zajęciach sportowych poznajemy też technikę afrykańskiej i brazylijskiej sztuki walki Capoeira, gramy w siatkówkę plażową i piłkę nożną.

Zimą zapraszamy do aktywnego spędzenia wypoczynku w górach.
Na obozach zimowych pod okiem instruktorów uczymy się i doskonalimy jazdę na nartach i snowboardzie. Podsumowaniem nauki są zawody narciarskie. Podczas obozów towarzyszy nam również muzyka, a uczestnicy doskonalą koordynację i pamięć ruchową na zajęciach tanecznych. Na zakończenie prezentują przygotowany w trakcie wyjazdu program. Dzieci korzystają również z zajęć sportowo – rekreacyjnych na basenie, biorą udział w turniejach tenisa stołowego i piłkarzyków.

Oprócz szerokiej gamy zajęć – sportowo rekreacyjnych dzieci i młodzież mają również możliwość odkrywania swoich talentów podczas różnych konkursów, gier terenowych i zabaw integracyjnych. Dobra atmosfera naszych obozów i nowe przyjaźnie, które dzieci chętnie zawierają zachęcają do udziału w kolejnych przygodach.
Zapraszamy każdego kto lubi dobrą zabawę i aktywny wypoczynek !!!

OBOZY DLA DZIECI Z NADWAGĄ

Lato 2017 - oferta

W związku z narastającym problemem otyłości wśród dzieci wychodzimy z ofertą obozów odchudzających dla dzieci i młodzieży w wieku od 9-16 lat.

W 2017 roku, w sierpniu odbędzie się pierwszy pilotażowy obóz dla tej grupy w Bazie Szkoleniowo- Wypoczynkowej na Lubogoszczy w Kasince Małej.

W programie:
- smaczne i niskokaloryczne jedzenie dostosowane do wieku i potrzeb uczestników
- co wiemy o dobrym odżywianiu- porady dietetyka w formie warsztatów dla dzieci ( zmiana nawyków żywieniowych), zabawy kulinarne
- pogawędki z psychologiem ( w formie gier i zabaw)
- piesze wycieczki po Beskidzie Wyspowym i Gorcach
- zajęcia sportowe i rekreacyjne; spacery, marsze, Nordic Walking, taniec
- co dalej? -czyli spotkanie dla rodziców z psychologiem i dietetykiem na zakończenie obozu
Grupa obozowa będzie jednorodna - wszyscy się odchudzają i poprawiają swoją kondycję. Dzięki temu obozowicze nie będą narażeni na docinki ze strony dzieci realizujących inny rodzaj obozu, np. taneczny lub gimnastyczny, gdzie przeważają osoby szczupłe.
Dzieci mogą nawiązać świetny kontakt z rówieśnikami borykającymi się ze zbędnymi kilogramami i, co najważniejsze, nawiązać przyjaźnie na długie lata!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na obozach zatrudniamy sprawdzoną, wykwalifikowana kadrę instruktorską.

Nasz wypoczynek zawsze zgłaszany jest do Małopolskiego Kuratorium Oświaty.

Rodzice i opiekunowie mogą otrzymać rachunek za wypoczynek.

Kontakt: prospina.krakow@gmail.com

 Copyright Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy 2010

Ważne! Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności. X  Zamknij komunikat