Strona główna » Wydarzenia » Dni otwarte w KSOS 07-12.10.2019

Dni otwarte w KSOS 07-12.10.2019

Data publikacji: wtorek, 15 października 2019 Ostatnia aktualizacja: wtorek, 15 października 2019

 W dniach 7-12 października 2019 r. odbyła się akcja „Dni otwarte w KSOS“

W dniach 7-12 października 2019 r. odbyła się akcja „Dni otwarte w KSOS“ mająca na celu pokazanie rodzicom jak wyglądają zajęcia gimnastyki korekcyjnej i pływania korekcyjnego prowadzone przez naszych instruktorów. Podczas zajęć rodzice mogli zobaczyć jak ćwiczą i pływają ich dzieci. Bezpośredni kontakt z instruktorem ma na celu zwrócenie uwagi rodzica na indywidualne potrzeby dziecka, które mogą zwiększyć efektywność ćwiczeń w domu. Zachęcenie rodziców do indywidualnej pracy z dzieckiem wpływa korzystnie na podniesienie efektywności procesu korekcji wad postawy oraz oswojenia się z wodą.

Podczas zajęć korekcyjnych rodzice mieli możliwość aktywnego uczestnictwa i zapoznania się z ćwiczeniami domowymi zalecanymi przez instruktorów, a zakończenie zajęć otrzymali zestawy ćwiczeń domowych oraz ulotki wspierające wychowanie dzieci.
Zestawy ćwiczeń i ulotki zostały przygotowane przez instruktorów Działu Gimnastyki Korekcyjnej w ramach działalności wychowawczej KSOS.
Lekcje otwarte w grupach młodszych cieszyły się dużym zainteresowaniem rodziców
i wpływają korzystnie na wizerunek naszego Ośrodka.


KSOS - Dni otwarte
Copyright Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy 2010

Ważne! Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności. X  Zamknij komunikat