Strona główna » Wydarzenia » Dziecięcy TURNIEJ TENISA o Puchar Prezydenta M.Krakowa

Dziecięcy TURNIEJ TENISA o Puchar Prezydenta M.Krakowa

Data publikacji: czwartek, 17 października 2019 Ostatnia aktualizacja: wtorek, 29 października 2019

16 października na nowej Hali tenisowej Krakowskiego Szkolnego Ośrodka Sportowego odbył się Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa

16 października na nowej Hali tenisowej Krakowskiego Szkolnego Ośrodka Sportowego odbył się Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa Pana Jacka Majchrowskiego. W imprezie wzięło udział 16 uczestników z rocznika 2011 i młodszych. Turniej rozgrywany był według programu Tenis 10 na czterech kortach w systemie mieszanym.

Zawody stały na bardzo wysokim poziomie, dzięki szerokiej gamie zawodników przybyłych z różnych zakątków Małopolski. Pomimo tak młodego wieku uczestników, mecze obfitowały w długie wymiany i piękne winnery.
Po interesującej batalii Finał padł łupem Kacpra Rojewskiego, który odebrał okazały puchar z rąk samego Prezydenta Jacka Majchrowskiego.

Zawodom towarzyły gry i zabawy tenisowe przygotowane dla grupy 48 dzieci ze SP nr 38.
Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody oraz upominki dzięki wsparciu Urzędu Miasta Krakowa.

Całą imprezę uświetnił pokaz artystyczny Klubu Akrobatyki Sportowej z Rzeszowa w składzie Wanesa Kamińska, Magdalena Mosior i Julia Mukuła oraz dwójki Nikola Kamińska i Michał Wróbel.

Wyniki Turnieju:

1. Kacper Rojewski
2. Michelle Chwajoł
3. Adam Kulig
4. Adam Wygona

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy pięknej sportowej rywalizacji i życzymy dalszych sukcesów na tenisowej drodze.

 

Po więcej zdjęć z turnieju zapraszamy na Nasz Fanpage na Facebooku

 


KSOS - Dziecięcy TURNIEJ TENISA o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa
Copyright Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy 2010

Ważne! Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności. X  Zamknij komunikat