Strona główna » Wydarzenia » I GPP Kadetów

I GPP Kadetów

Data publikacji: piątek, 11 października 2019

 W piątek 27.09 rozpoczęło się I GPP Kadetów

W piątek 27.09 rozpoczęło się I GPP Kadetów, w którym udział wzięło 5 naszych zawodników:Kadeci "starsi": Bartek Krokos i Hubert Szewczyk oraz Kadeci "młodsi": Kuba Gardoń, Rafał Majdak i Adam Stochel.

Turniej od początku stał na bardzo wysokim poziomie i już na etapie grupowym wiele gier wszystkim naszym zawodnikom grało się bardzo ciężko.Kilka wygranych setów w poszczególnych meczach nie wystarczyło, żeby kontynuować Turniej i przejść do fazy "play-off".

Pomimo walecznej i sportowej postawy z Turniejem niestety pożegnali się Bartek, Rafał i Kuba.Bardzo dużo szczęścia miał Hubert, w którego grupie 2 zawodników nie dotarło na Turniej, z czego skorzystał nasz zawodnik awansując do kolejnego etapu zawodów.Trafił tam na bardzo mocnego przeciwnika, z którym zagrał ładny i widowiskowy mecz, niestety nie udało się wygrać i był to koniec zawodów dla Huberta.Najlepiej zagrał Adam, który po wyjściu z grupy trafił na bardzo ciężkiego przeciwnika i pomimo, iż przegrywał już 0:2 to doprowadził do remisu i w decydującym secie rozstrzygnął losy meczu na swoją korzyść.Wielogodzinny turniej stale się przedłużał i dopiero około 21-ej Adam rozgrywał kolejnego "play-off'a" aby awansować dalej.

Pomimo bardzo dobrej i "ładnej dla oka" gry - przeciwnik okazał się lepszy.By awansować do najlepszej 64-ki w Polsce zabrakło niewiele ale był to dopiero pierwszy turniej w tym sezonie.Należy podkreślić, że wszyscy nasi chłopcy grają na coraz to wyższym poziomie i świetnie się integrują co pozwala bardzo pozytywnie patrzeć na kolejne turnieje i mecze ligowe.


KSOS- I GPP Kadetów
Copyright Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy 2010

Ważne! Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności. X  Zamknij komunikat