Strona główna » Wydarzenia » Międzynarodowy Festiwal Szachowy Cracovia 2019

Międzynarodowy Festiwal Szachowy Cracovia 2019

Data publikacji: piątek, 27 grudnia 2019 Ostatnia aktualizacja: piątek, 27 grudnia 2019

 Festiwal Szachowy Cracovia 2019 to jedno z największych wydarzeń szachowych w Polsce.

Małopolski Związek Szachowy oraz Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy im. "Szarych Szeregów" zapraszają na XXX Międzynarodowy Festiwal Szachowy Cracovia 2019. Patronat honorowy nad imprezą objął Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski.

Festiwal Szachowy Cracovia 2019 to jedno z największych wydarzeń szachowych w Polsce, które tradycyjnie zamyka rok zmagań szachowych. W ramach festiwalu rozgrywane będą turnieje klasyczne oraz bardzo widowiskowy turniej szachów błyskawicznych. Do udziału w tegorocznej edycji imprezy zgłosiło się ponad pięciuset zawodników i zawodniczek z kraju i z zagranicy. W dniu rozpoczęcia Festiwalu rozlosowane zostaną grupy, w których rozgrywki toczyć się będą systemem szwajcarskim, co oznacza, że każdy uczestnik rozegra siedem punktowanych rund. Najlepsi zawodnicy (z największą ilością punktów) rozegrają między sobą mecze o czołowe lokaty. Dla zwycięzców przygotowano dyplomy, puchary, medale oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Zawody, które potrwają od piątku, 27 grudnia do soboty, 4 stycznia odbędą się w Hotelu Galaxy, przy ul. Gęsiej 22a.

Projekt współfinansowany ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

 Copyright Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy 2010

Ważne! Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności. X  Zamknij komunikat