Strona główna » Wydarzenia » Wolne miejsca na zajęcia korekcyjne w KSOS

Wolne miejsca na zajęcia korekcyjne w KSOS

Data publikacji: poniedziałek, 23 września 2019 Ostatnia aktualizacja: poniedziałek, 23 września 2019

Uprzejmie informujemy, że są jeszcze wolne miejsca na zajęcia korekcyjne na sali i pływalni w naszych placówkach KSOS

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, że są jeszcze wolne miejsca na zajęcia korekcyjne na sali i pływalni w naszych placówkach KSOS Centrum al. Powstania Warszawskiego 6 oraz MBP Śródmieście ul. Francesco Nullo 23.

Z doświadczenia wiemy, że frekwencja na zajęciach w Nowej Hucie i Kurdwanowie jest bardzo dobra i nie możemy zagwarantować, że dla osób z rezerwy znajdą się szybko miejsca w regularnej grupie. Z korzyścią dla dzieci jest, by uczestniczyły w zajęciach już od początku roku szkolnego.
Dlatego bardzo prosimy zapoznać się z harmonogramem zajęć oraz dostępnością wolnych miejsc w grupach, w naszych sąsiednich ośrodkach.

Na stronie www.zapisy.ksos.pl zarejestruj uczestnika należy ponownie wpisać pesel dziecka, wybrać ośrodek, wyświetlą się wolne miejsca w grupach. Jeśli zdecydują się Państwo na zmianę należy skasować swoje konto (opcja dostępna po zalogowaniu na swój profil)i zarejestrować się ponownie lub skontaktować się z instruktorem, do którego chcecie przepisać dziecko.

Nauczyciel również może dokonać zmiany, bez potrzeby ponownej rejestracji.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

 Copyright Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy 2010

Ważne! Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności. X  Zamknij komunikat